Към съдържанието

Снимка

7-9.10.2011 с приятели на състезание

• Регистрирайте се за да отговорите
5 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 10 октомври 2011 - 13:11

Нека и аз да разкажа за какво става дума през тези три уникални дни на "селския":
В четвъртък вечероколо 20 часа съм на гьола и що да видя, бой Джрдж върти едни прижоли и пече чушки, а оня ми ти вагабонтин Николайчо (парт. име Пената) дава безценни указания на колегите видите ли как се прави шопска салата. Аз се позавъртех и като видех ква стъклена батарея са стъкмили бърже се изсулих в тъмното и беж дома. Оказа се че съм избрал верната тактика, защото на другия ден момчетата от 5ти сектор до обяд имаха халюцинации, ама знам си аз преди състезание домакините гледат да отслабат съпротивителните ти сили.
И така в петък с дофтора пием последно кафе на терасата и поемаме към мястото на събитието, а там като на предизборна седянка

Публикувано изображение

а язовира като тепсия, красотааааа

Публикувано изображение

Публикувано изображение

но време няма и напрежението нараства - предстой жребии, каде на майтап къде на сериозно но се сбрахме 22мата и се почна една веселба, теглене както си му е реда, ама нали си е приятелско състезание, усмивките не се скриха, даже и след разпределянето

Публикувано изображение

Публикувано изображение

а тия двамата не се карат, нищо подобно разменяха рецепти за ......мезетата

Публикувано изображение

а ето и златната ръка на дофтора, дето ни изведе на почетното 10то място, но това по-късно

Публикувано изображение

а тука - спор няма, колегата Достин благодари на Николайчо, че пак го набута на същият като лани сектор (корупция това е, две години на един и същи сектор)

Публикувано изображение

доктора се опитва нещо да прифане, ама нема шанс, а отбора на Достин както виждате се отблагодарява на Пената по най-познатият начин - изодзаде

Публикувано изображение

и така изтеглили тежкият си жребииш поехме към сектор 2, а там едно равно, чистичко, абе красота само за разпъване. И ние не губим нито миг

Публикувано изображение

а пред нас фантазия

Публикувано изображение

еме каквото можахме направихме и едвам дочакахме да позамръкне и леко полека се ориентирахме към сектор 3, където Иван организираше сказка за вредата и ползата от пиенето по време на приятелско състезание, еми такваз тема не бива да се пропуща

Публикувано изображение

Публикувано изображение

тая празната маса докато не я напълнихме не мирясахме, ама след това снимките нещо се губят маа му стара.
По едно време доде новината че от отсрещния бряг има уловена риба и това отприщи всенародното веселие.....

на сутринта ето какво ни посрещна

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ама дофтора е стабилка и вече ги чака

Публикувано изображение

е и аз де

Публикувано изображение

а времето постоянно ни изненадваше

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

и тогава доде щастливият момент на сектор3, вероятно защото вечерта бехме всички при тях, а радостта по всички сектори бе огромна и всички се надпреварвахме да ги поздравим.
Но както се и очакваше 4ти сектор не ни кара да чакаме дълго и измъкнаха едно нещо, което по моя преценка съдията нарочно мери с фалшивия кантар и не зачете рибата за некви си 310 грама ,ми че това мое ли да е повод за незачитане. Всички отново се сбрахме и с общи усилия успокоихме Славчо щото той видимо бе разстроен и удави мъката ........в сълзи

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

но както виждате Пената е строг но справедлив, мери точно и винаги колкото си требе....
и така леко полеко, времето си вървеше, а рибите си рипкаха, ние се почесвахме там където ни сърби и не сърби.
При нас дойдоха скъпи гости съгласно уговорката с надеждата да прифанем от ентусиазма им

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Бобсъна даже реши да пробва остротатат на куките ни

Публикувано изображение

но времето както се и очакваше ни готвеше изненада, като почна оня ми ти дъжд в 17.30 часа та до другата сутрин до 07.30 - ама яко, е ако и това не е изпитание за черните ни дробове, не зная кое щее.
Неделя сутрин ни изненада за няколко часа с ете такова време, ами та требеше да се позбереме и изхвърлим празния амбалаж де

Публикувано изображение

та посбрахме квото можахме и зачакахме клаксона на Пената да обяви краят на това мероприятие, неказва състезание защото си беше едно приятелско мероприятие съответно с раздаване на награди, много тегления на жребии и още по-вече усмивки.
Ето как завърши този празник за душата, като тук е мястото да поздравя всички участници и им благодаря за чудесните 72 съвместни часа. До нови срещи приятели, а Стефаново е като магнит, винаги ще се нръщата до шаварите

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

е най-после и Юрката, щастливецът уловил крокодила се добра да се снима с трофея

Публикувано изображение

ето и доволните физиономии на организаторите - ми ка нема са доволни, като и те имат шанс да станат 3ти

Публикувано изображение

ето и една снимка, ако видите едно намръщено лице, то ще е от дъжда, не от друго

Публикувано изображение

ето го и нашият звезден миг - 10то почетно място, благодарение на вълшебната ръчица на дофтора, дано га дръжи скалпела има по-голем късмет с деснячката.

Публикувано изображение

Еми това е от мен приятели
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#2 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 10 октомври 2011 - 14:09

И какво заключение взе!
От тук нататък само за ЩУЧКИ Публикувано изображение
  • 0

#3 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 10 октомври 2011 - 15:46

Браво Краси добре е преминало състезанието, не можахте ли вие да ковнете това животно. Сега няма да се махнеш от селския.

Публикувано изображение
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#4 OFFLINE   angel

angel

• Потребители
  • 641 Мнения:
  • Град:софия
  • Интереси:риболов,автомобили,ски

Публикувано 10 октомври 2011 - 16:54

Браво Краси и честито на победителите,а със щуката какво стана sm_alkashi.gif
  • 0

#5 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 11 октомври 2011 - 08:23

Еееех момчета, ако знаете колко съм сънувал тия животни и колко чалъма съм приложил, но на тоз гьол най-голямятя уловена от мен е едвам около 5 кила....това нещо подобри предишният рекорд за язовира. Най-странното, е това че предишната вечер на дълго и широко си говорихме с Явор (щастливеца) и се оказа , че той основно е щукар и отскоро се е запалил по шараните. Коментирахме също че в литературата пише че нощно време много рядко се храни щуката и то глейте кво стана - 04 сутринта на царевица мамут, на косъм лежаща на дъното. Абе то затова са казали че "чакаме михаля, па кво доде".
Ачо щуката макар и много трудно беше върната към живот, близо час си игра да я съживи пазача, след което е отплувала към дълбините. Макар че това чудо може да намаа шаран от 1,5 килограма и кой знае колко риба унищожава, но решихме единодушно да я върнем защото такъв трофей заслужава да живее.
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#6 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 11 октомври 2011 - 09:36

Красив и достоен екземпляр за всеки щукар. Краси споко другия път си ти наред само си вземи Мамут виж какво чудо правят.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми