Към съдържанието

Снимка

Републиканско първенство

• Регистрирайте се за да отговорите
27 отговора на тази тема

#21 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 27 септември 2011 - 08:39

Да кажа и аз как премина републиканското първенство за нашия отбор. Пристигнахме в 1.3 на язовира, Там вече имаше доста отбори. На сутринта изтеглихме сектор номер 10. Нямах никаква представа какво ни се е паднало защото за първи път посещавах водоема. Настанихме се във сектора и започнахме да търсим място където да заложим въдиците. На 10/15 метра от брега дълбочината беше 5/6 метра.. След около 10 минути на около 50/60 метра аз намерих дълбочина от 4.5. Реших че това ще бъде моето място. Владо намери дълбочина от 5 метра. Старта беше даден и заложихме на избраните места, като по една пръчка заложихме на близо около 15 метра и по една на избраните навътре места. За стръв бяхме заложили царевица и топчета. Имахме заложени пръчки на различна дистанция от 10 метра до 90. Захранихме със царевица и топчета и се започна чакането. В дясно от нас бяха клуб Лидер а в ляво клуба на англичаните. До вечерта навсякъде риболова вървеше доста вяло. Вадеха се само маломерни рибки но при нас нямаше и от тях. Вечерта пак захранихме и зачакахме.резултати нямаше до сутринта. Сутринта едната ми пръчка която беше на дистанция 50 метра изкара един вял звук пип и отпусна. Последва засичане и извадих едно шаранче 500/600 грама. Последва зареждане и пак чакане. В дясно от нас излизаха доста маломерни шаранчета. В ляво англичаните бяха извадили едно мерно шаранче. На обяд заложихме 3 от пръчките на 10/15 метра. Това не беше риболов на шаран а по скоро като риболов на щека. До вечерта имаше 3/4 маломерни шаранчета като ми направи впечатление че всичките бяха само на най-лявата пръчка дясните мълчаха и не трепваха. Към 5 последва пак едно съвсем вяло пип и отпускане но този път рибата беше мерна. Това вкара надежда но тя беше кратка. До сутринта нямаше пипане. След като мина съдята и ни показа резултатите анализирахме ситуацията но тя не беше много добра. Имаше доста отбори без риби и няколко отбора със по няколко риби. Основното беше че рибата сякаш се беше групирала на две места и там имаха извадени по няколко мерни риби. По голяма част от отборите се оплакваха от маломерни риби но това беше положението. До края сменяхме какви ли не монтажи но нямаше резултати. Проблема не беше във тях а в липсата на риба в нашия сектор. Защото нямахме празни удари или откачени риби. Рибата според мен се движеше от ляво на дясно и ако нещо бъде пропуснато от 3 сектора в ляво от нас стигаше до лявата пръчка. Останалите три пръчки оставаха безмълвни и не участваха изобщо във състезанието. През последната нощ успяхме да извадим едно мерно шаранче пак на лявата пръчка и едно което се оказа с тегло 1.460. Ами това е горе долу как протече за нас състезанието но със букви не може да се опише напрежението което трае 72 часа. Искам да ви кажа и за собственика на язовира. Невероятен човек такова посрещане и такова изпращане аз по състезания не съм виждал. За награждаването беше направена трапеза за над 80 човека. Присъстваше и кмета на Бяла който награди част от състезателите. Имам и доста снимки който ще видите по- късно. Това е от мен .
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#22 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 27 септември 2011 - 09:57

Ето и от мен снимки!
Втората риба (общо взето не сме снимали всички риби,но като видите статистиката просто не се различават)
Публикувано изображение
Друга риба
Публикувано изображение
Най-малката мерна и силна риба! :D (не, че другите са безсилни)
Публикувано изображение
Тази ни беше 9-тата риба която не беше вписана тежи 8,400 кг.
Публикувано изображение
Толкова можахме!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Абе имаше щастливци който бяха временно зад нас но изведнъж напреднаха!Поздравления, радвам се че сте успели за да ни вкарате напрежение! ;)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Абе бая висок-де да може да играе и волейбол, че да го скъсам :lol:
Публикувано изображение
И другите и те пичове, ама успяха да напреднат доста силно! :twisted: Браво! god aplaus
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Награда за най-голямата риба!Честито ;)
Публикувано изображение
След награждаването опит за обща снимка!
Публикувано изображение
Това бяхме ние на едно добре организирано състезание!
Публикувано изображение

Живи и здрави и успешна слука! goood
  • 0

#23 OFFLINE   mr.fisher

mr.fisher

Напреднал

• Потребители
  • 38 Мнения:

Публикувано 28 септември 2011 - 21:02

Пламка качи снмките please.gif
  • 0

#24 OFFLINE   angel

angel

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 641 Мнения:
  • Град:софия
  • Интереси:риболов,автомобили,ски

Публикувано 28 септември 2011 - 21:17

Пламен сигурно дърпа шарани на Суки и е заебал форума yallahweb.com(113)
  • 0

#25 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 29 септември 2011 - 08:16

Вчера цял ден правих топчета. Днес ще трябва да сменя водната помпа на Голфа че замина за риба само си мечтая.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#26 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 29 септември 2011 - 09:19

После ще кача още

Прикачени файлове

• 0

#27 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 29 септември 2011 - 13:02

Ето и останалите снимки както обещах.

Прикачени файлове

• 0

#28 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 29 септември 2011 - 16:58

Много добре изглежда състезанието!
Честито на печелившите!
Догодина Пламен да се стяга! 122.gif
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми