Към съдържанието

Снимка

Републиканско първенство

• Регистрирайте се за да отговорите
27 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 20 юли 2011 - 20:47

Утре започва републиканското първенство на Каламица. Това е втори кръг от шампионата по улов на шаран. Искам да споделя с вас че и аз отивам да участвам на републиканското. Така че стискайте палци. Желая на всички участници успех и да победи най- добрия отбор.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#2 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 20 юли 2011 - 21:29

Успех и да споделяш онлайн!
Не всичко а просто информативно!122.gif
  • 0

#3 OFFLINE   L200

L200

Майстор

• Потребители
  • 141 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 20 юли 2011 - 21:52

Успех 122.gif
  • 0
CENTURY NCS 3.65/3.25 lb., DAIWA TOURNAMENT S 5000T, ACE i-3, FOX and TRAKKER MODEL..

#4 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 20 юли 2011 - 22:13

Ще се постарая да споделям. Само не знам дали е в нас преобразувателя от 12 на 220 волта.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#5 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 21 юли 2011 - 07:40

Еееее майсторе,
на време сподели.
Дано има късмета отбора, а за другото вервам си се погрижил......
Освен всичко останало, Каламица изисква много здрава физическа подготовка - жега яка, трудни риби, успорвана борба, дано Чакмака се е погрижил за студената бираааааааа.
нека победят по-добрите
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#6 OFFLINE   Martin-Cyprus

Martin-Cyprus

Майстор на спорта

• Потребители
  • 155 Мнения:
  • Град:Ларнака о.Кипър

Публикувано 21 юли 2011 - 15:51

Успех и ще стискаме палци.
Ще чакаме инфо.http://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gif
  • 0

#7 OFFLINE   Lacho

Lacho

• Потребители
  • 601 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 22 юли 2011 - 21:15

Чакаме инфо???? И стискаме палциhttp://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gifhttp://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gifhttp://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gif
  • 0

#8 OFFLINE   angel

angel

• Потребители
  • 641 Мнения:
  • Град:софия
  • Интереси:риболов,автомобили,ски

Публикувано 22 юли 2011 - 21:18

Току що говорих с Пламен,имат извадено едно амурче,каза,че риболова е много тегав.Стискам му палци имат още време. sheikh.gif
  • 0

#9 OFFLINE   Емил

Емил

Майстор на спорта

• Потребители
  • 247 Мнения:

Публикувано 22 юли 2011 - 21:32

Хайде наще !!! Публикувано изображение
  • 0

#10 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 27 юли 2011 - 11:58

Да напиша малко за Републиканското първенство по риболов на шаран. Не искам да се оправдавам но все пак ще спомена и малко от фактите за риболова. Аз бях на работа и малко закъснях за тегленето на жребия сектор номер 16. Този сектор ми е познат от преди три години защото на него бяха колегите от Колмик със който си прекарахме чудесно. Както тогава така и сега на него се извади една риба. Още щом пристигнах най- силно впечатление ми напрви липсата на водорасли. Язовира не го познавам такъв а го знам със изключително буините водорасли, сега нямаше никакви. Къде са отишли тези водорасли не можах да си го обясня тези три дена. Някой казваха че амурите са ги изяли но за мен това е невъзможно. Сега малко за сектора. Секторо ни се падна в нещо като залив и в началото си мислех че в него ще влезе риба и ще се получи добро състезание. Уви не стана така. Отбора ни отдясно хранеше постояно и не даваше на рибата да минава към нас почти целодневно бяха във водата. Имат право да хранят от водата стига да са до колене. Останаха си капо. От ляво беше Дракона при него както и при нас бяха доста сериозни дълбочини от осем до над десет метра. При него имаше едно шаранче от 1.600. Първата вечер при нас имаше удар на амур от 3.600 който успях да извадя и до края си останахме с него. Амура удари на протеиново топче Суки байтсс аромат на ананас за което съм много щастлив. До края друга риба нямаше. С какво ли не сме хранили каво ли не сме опитвали риба нямаше. Ами това е от мен не всеки път може да си в челните редици.
  • 0

#11 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 27 юли 2011 - 23:27

Шанс,важното е че сте дали всичко от себе си!
  • 0

#12 OFFLINE   dani96

dani96

Майстор

• Потребители
  • 115 Мнения:
  • Интереси:риболов на шарани

Публикувано 31 юли 2011 - 20:33

ЗА КОЙ ОТБОР СЕ СЪСТЕЗАВАШ ВЕЧЕ
  • 0

#13 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 31 юли 2011 - 20:41

ЗА КОЙ ОТБОР СЕ СЪСТЕЗАВАШ ВЕЧЕ

За който плаща.Публикувано изображение
  • 0

#14 OFFLINE   angel

angel

• Потребители
  • 641 Мнения:

Публикувано 20 септември 2011 - 23:16

Пламен пак отиде да се състезава,но си трае нещо yallahweb.com(113) Пожелавам му успех и ако суки байтс работят като на Монтана,няма да спи три дни yallahweb.com(113)
  • 0

#15 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 21 септември 2011 - 08:03

Аче,
той не зняае че сме настроили сателита над Баниска и ша го следим от близо, нищо че се изсули като "пръдня из гащи" дъртия му мустак.
Май па му се приходи до ЮАР yallahweb.com(90)
Е дано пък силата и късмета бъдат с него..... CAYIQKSW.png CAYIQKSW.png CAYIQKSW.png
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#16 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 21 септември 2011 - 08:56

Споко още съм си тука. Довечера заминаваме. Нещо много работа тия дни и затова не съм писал. sm_alkashi.gif
  • 0

#17 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 21 септември 2011 - 19:17

Успех Пламене и аз утре заминавам!
Да ни стискате палци! sheikh.gif
  • 0

#18 OFFLINE   angel

angel

• Потребители
  • 641 Мнения:

Публикувано 21 септември 2011 - 19:29

Сиско,за теб съм сигурен,4е ще се представиш добре,най-лошия слу4ай,второ място. 122.gif Но се надявам да ни покажеш как изглежда златния медал sm_alkashi.gif
  • 0

#19 OFFLINE   Martin-Cyprus

Martin-Cyprus

Майстор на спорта

• Потребители
  • 155 Мнения:
  • Град:Ларнака о.Кипър

Публикувано 22 септември 2011 - 19:06

Успех и касмет на всички.Ще чакаме с нетърпение каквато и да е инфо.Стискаме палци.http://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gif.
  • 0

#20 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 26 септември 2011 - 20:10

Сиско,за теб съм сигурен,4е ще се представиш добре,най-лошия слу4ай,второ място. 122.gif Но се надявам да ни покажеш как изглежда златния медал sm_alkashi.gif

Успех и касмет на всички.Ще чакаме с нетърпение каквато и да е инфо.Стискаме палци.http://sukicarp.com/forum/public/style_emoticons/default/122.gif.

Благодаря ви!

Да разкажа как мина мероприятието!
Понеже доколкото знам трябва да съм там преди 9 ч. сутринтта за да присъстваме на жребия!Но понеже не бяха въведени часовете изглежда е възникнала промяна!Но както и да е тръгнах в 5 ч.и пристигнах последен,бях настигнал мини буса на отбор Варна мастерс теам оставащите 5 км.които патуваха към водоема и общо взето стигнахме малко преди 8:30 ч.
А те тъкмо започнаха да теглят жребий за поредност, понеже предварително още когато се движех на магистралата оставащи ми само 5 км за да отбия за Девня и Явор се обади и аз му казах къде съм в момента са преценили че 8:30 ч. да започнат жребия понеже всички отбори са потвърдили!Явор беше изтеглил номерче 11-предпоследни теглене за сектор!На второто теглене теглих аз и като бръкнах в торбата усетих само две яйца и питах Хари само две ли останаха така и леко се разсеях,извадих едното(мислех си докато още не съм го отворил дали да не го върна за другото но си казах тегли се само 1 път и каквото се падне там ще ловим!Падна ни се сектор 28 не ми беше познат но някакво чувство ми досказа че на предното състезание отбор който разбрах по-късно не се представи достатъчно с уловени риби!И така исках да видя кой е и останалия сектор и като видях 9 сектор-викам си ебаси пак ми е по-добре, че като знам как на свободен излет съм се измъчвал да ловя,имаше доста закачки и доста изтървани риби,така също съм оставил 20 монтажа,викам тоя път ще я карам без пропуски и късания а и исках да видя какво представлява водоема на другия му край,където през пролетта същия този отбор стана 2-ри както се случи и на сегашното-екзекутора и Сашо!
И така нанесох ме се на сектора оказа се като че ли едно заливче,плитко и няма закачки!В 12 ч. старт на състезанието,но не сме чули и се обадихме да питаме,оказасе че имало и други отбори които не са чули понеже се зададе силен вятър и явно това е причината да не чуем!Но както и да е хвърлихме въдиците с 10 мин. по-късно и захранихме!След 3,5ч. застанахме пред стойките както си говорим за тактики за риболов за следващите дни изведнъж една от въдиците ми рязко се разклати и запали сигнализатора и шпулата кепнахме най-накрая първия красив гол шаран 8,800 кг.и заметнах на ново въдицата обадихме се на Хари за да дойдат да мерят рибата и точно ще пристигат след 30 мин. запали другата ми въдица и пак красив гол шаран с 1 кило по-лек!
Нататък започнаха тегники и тактики на захранвания,презентирания презареждания и нещата потръгнаха зле поради допуснати грешки от наша страна, опитахме да променим ситуацията но така и момента не беше удобен.С малко зор ги променихме и нещата тръгнаха при Явор,а при мен не!Явор хвана 3 поредни риби а аз изоставах,обърнах тактиката като неговата,но нещата се влошиха още повече!4еднакви въдици не пипнаха!Отново аз промених тактиката,но не щеше и Явор продължи със следващите,докато аз пак променях ли какво ли не накрая удара най-голямия ни шаран от всичките-люспестия а при Явор пак замря,и той също промени тактиката и извади последните 2 риби!И така състезанието ни завърши с 9 мерни риби,най-малката е 4,040 кг местния дивак!Имахме и 4-5 бебета-две от тях по 1,200 кг,другите по-дребни!
накрая видяхме колко много грешки сме допуснали,но така е на състезанието-късмет,шанс и надпревара!
Ако някой мисли, че е лесно много се лъже-тръпка си е,но ако не нацелиш се подлагаш под напрежение, което още повече те обърква!
Имахме и наказание от 5 точки което фактически е реално-на Явор имаше проблем със сейфтито затова без оправдания се налагат приспадане на 5 кг. от общия ни улов така ни дръпнаха на 5-то място с 1 кг. разлика от 4-то място!Но за мен е без значение че се класирахме на 5-то, щото е все тая дали ще си 4-ти или 6-ти, понеже 3-то място бяха с най-малко 40 кг. напред и върви ги стигай последните 7-8 часа!
Това е от мен!

Остава Пламен да разкаже как е минало при него!
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми