Към съдържанието

Снимка

ЗДРАВЕЙТЕ...

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 OFFLINE   PAZZO

PAZZO

Новак

• Потребители
  • 3 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 15:51

ЗДРАВЕЙТЕ, КОЛЕГИ...
РЕГИСТРИРАХ СЕ ТУК ЗА ДА СПОДЕЛЯМ С ХОРА НАСТРОЕНИ НА МОЯТА ВЪЛНА , СВОИТЕ РИБОЛОВНИ УСПЕХИ / ИЛИ НЕУСПЕХИ /...
ИСКАМ ДА СЕ ПОХВАЛЯ С УСПЕХА СИ ОТ ПОСЛЕДНИЯ РИБОЛОВ - МИНАЛИЯ ПЕТЪК НА ЯЗ. СОПОТ ХВАНАХ 13.5 КИЛОГРАМОВ АМУР...ТОВА Е МОЙ ЛИЧЕН РЕКОРД, ЗАТОВА СЪМ МНОГО ГОРД...ЕТО И СНИМКА С АМУРА И ПУСКАНЕТО МУ ОТНОВО НА СВОБОДА...
Прикачен файл  IMG_2203.JPG   166.03K   4 Брой сваляния
Прикачен файл  IMG_2236.JPG   94.21K   2 Брой сваляния
Прикачен файл  IMG_2238.JPG   73.31K   2 Брой сваляния

Моля, пишете с нормални букви!

cucko

• 0
aut inveniam viam, aut faciam...

#2 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3,659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано: 12 July 2011 - 15:57

Здравей и добре дошъл във форума. Радвам се че си решил да споделиш своята радост от риболова със нас. Големи поздравления за това че си уловил такъв амур и то на държавен водоем което вече е все по рядко, а още по-големи за това че си го пуснал. Пожелавам ти след 100 години пак да уловиш същия амур и да споделиш със нас колко е пораснал.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#3 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1,629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано: 12 July 2011 - 19:10

Добре дошъл 122.gif
Много добър екземпляр си хванал!
Пламене аз по време на забраната ходих на яз. Сопот останахме 5 дни капо,но два сутрини видяхме такива риби да се показват над повърхността въпреки че тогава времето все още беше студено!От тогава не съм ходил защото видях за какъв цирк става въпрос!Предполагам където бяхме ние там е и бил колегата-точно срещу водния клуб!За първи път бях на този водоем и мястото е нищо особено,би било добре да се посетят другите места но доколкото разбрах, че до там се стига трудно!
Едно оглеждане със сонара шанса за успешен риболов е голям и то за такива жеги! 122.gif
  • 0

#4 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3,659 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 19:25

По време на забраната а ще ги видим тези неща.Качена снимка
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#5 OFFLINE   Avis

Avis

Майстор

• Потребители
  • 99 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 20:23

Привет!!! Честито за рекорда! Прекрасен Амур!
  • 0

#6 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1,629 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 21:45

По време на забраната а ще ги видим тези неща.Качена снимка

яз. Сопот е разрешен по време на забраната! Качена снимка
Иначе за какво отидох?
  • 0

#7 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3,659 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 21:48

Това се чудех защо по време на забраната.sm_alkashi.gif
  • 0

#8 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1,629 Мнения:

Публикувано: 12 July 2011 - 22:10

Обаче около устието е забранен-има си пуснати каци които се виждат-подобни са на буйте!Това е около 5-10 % забранена зона за целия язовир!
Чети тук!
http://iara.governme...period_2010.pdf

Че даже за малко ИАРА да дойде да ме провери!Те обикаляха целия язовир,а аз влизам с лодката да разпъна въдиците,те приближават и видяха че това не е мрежа обърнаха и излязоха отсреща! На косъм бях щото билета ми не беше заверен oops.gif, после като се прибрах веднага в дружеството!oops.gif
  • 0

#9 OFFLINE   FreeSpirit

FreeSpirit

Майстор на спорта

• Потребители
  • 304 Мнения:
  • Град:София

Публикувано: 13 July 2011 - 00:41

Здравей колега и добре дошъл.
Браво рибата която си хванал е страхотна сигурно е било страшна борба.
Поздрав за връщането 122.gif
  • 0

#10 OFFLINE   PAZZO

PAZZO

Новак

• Потребители
  • 3 Мнения:

Публикувано: 13 July 2011 - 00:47

РАДВАМ СЕ ЗА ГОТИНИЯ ПРИЕМ...

cucko

• 0

#11 OFFLINE   PAZZO

PAZZO

Новак

• Потребители
  • 3 Мнения:

Публикувано: 13 July 2011 - 00:54

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ И ЗА ПРЕРЕКАНИЕТО СИ С ИНСПЕКТОРИТЕ ОТ ИАРА...
МИНАХА ВЪРХУ ЗАХРАНЕНИЯ СЕКТОР, КОЙТО БЯХ МАРКИРАЛ С ТРИ ШАМАНДУРИ. СЛЕД КАТО ИМ ИЗВИКАХ ОТ БРЕГА, ФОРСИРАХА ЛОДКАТА ЗАВЪРТЯХА ЕДИН КРЪГ И ДОЙДОХА ДА МЕ ПРОВЕРЯТ...ДЪРЖАХА СЕ КАТО МУТРИ, НО НЕ СЪМ ЧОВЕКА КОЙТО СЕ СТРЯСКА ОТ ТАКИВА НЕЩА...СЛЕД КАТО ЗАПИСАХ ИМЕТО НА ПО-НАГЛИЯ ОТ ТРИМАТА, СИ ТРЪГНАХА БЕЗ ДА ВПИШАТ ПРОВЕРКАТА...

cucko

• 0

#12 OFFLINE   pepito69

pepito69

Майстор на спорта

• Потребители
  • 154 Мнения:

Публикувано: 13 July 2011 - 09:26

Добре дошъл !!!sm_alkashi.gif Поздравявам те за чудесната риба и пускането и !notworthy.gif Пожелавам ти все повече и по-голями риби да пускаш обратно! 122.gif
  • 0

#13 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1,629 Мнения:

Публикувано: 13 July 2011 - 10:10

Ей при мен филма щеше да бъде подобен,предварително знаех че те са гадни!Все пак както описах за малко щяха да ме проверят,оставаше им поне 50 м. но завъртяха с лодката и отидоха отсреща а аз с уфимкаа насред вълните падна им яко псуванеКачена снимка
Дори ни направи някакво впечатление,наблюдавахме ги с бинокала докато разтоварваха чувалите с мрежи и риби.В чувалите имаше риби по 7-8 кг. които още мърдаха Качена снимка пожелаха да се снимат и ги натовариха в джипката Качена снимка а ние за какви закони говорим и обясних че играта е такава че играят 2 роли.Пращат някой бракониер да им пусне мрежите или те самите просто не се обличат служебно и излизат с дървените лодки,следователно след тях/това когато са на работа униформата и служебната лодка протриват ръчички за да има какво да впишат формуляра, че са си свършили работа за да може да има за заплати, но в същото време се пише по вестниците че рибата е дарена за дом на старци а тя всъщност отива за търговия ac2.gif с две думи за мен ИАРА е мошеническа партия!
Другото което мога да кажа, че избягвам да посещавам свободните водоеми където пълно със цирк,така и риск за някой акт и в същото време да вися от 10 дни и въдиците 5 дни са във водата поради забраната в тъмната част на денонощието.Кажете ми така мога ли да експериментирам в търсене на шаран,за амура е ясно-само през деня,но нищо чудно да удари и през ноща, а всички знаем че най-удобния момент да очакваме удар е сутринтта т.е. вечерта залагаме въдиците за очакване на сутринта !
  • 0

#14 OFFLINE   angel

angel

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 641 Мнения:
  • Град:софия
  • Интереси:риболов,автомобили,ски

Публикувано: 13 July 2011 - 15:42

Добре дошъл колега,поздравления за Амура,другия път ти пожелавам 25 кг sm_alkashi.gif За съжаление хората като теб са много малко.
  • 0

#15 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано: 13 July 2011 - 22:07

На Суки амура удари нощно време аз съм вадил 8кг през ноща на състезание, и на друго състезание 12,5кг на плувка извадихме пак през ноща, що да не кълве нощно време не знам.
  • 0

#16 OFFLINE   artemon

artemon

Майстор на спорта

• Потребители
  • 550 Мнения:
  • Град:София
  • Интереси:Carp fishing,Structural engineering,BMW X5

Публикувано: 14 July 2011 - 06:02

Добре дошъл.Поздравявам те и за хубава риба и за пускането и.По дивите водоеми трябва да взимат пример от теб 122.gif
  • 0

#17 OFFLINE   dalgia15

dalgia15

Напреднал

• Потребители
  • 72 Мнения:

Публикувано: 14 July 2011 - 16:43

Здравей и от мен колега,радвам се,че все още хора като теб посещават големите ни язовири,евала за рибата и за релийза,и още повече за срещата с ИАРА,как не мога да се падна на язовир веднъж с човек като теб да им набием манерките на тези нещастници,та да видят после кон боб яде ли ,магаре фасул сере ли? yallahweb.com(113)
  • 0

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми