Към съдържанието

Снимка

Откраднат извънбордов двигател Yamaha 20

• Регистрирайте се за да отговорите
2 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   Румен Умен

Румен Умен

Новак

• Потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Варна
  • Интереси:Морски риболов

Публикувано 30 януари 2015 - 17:14

Здравейте Колеги, от днес и аз съм с вас. Съжалявам за това, че започвам така, но моля, бихте ли ми помогнали да открия откраднатият ми извънбордов двигател Yamaha 20 коня, дълъг ботуш, 4 такта? Ботушът е изпръскан със защитен спрей и стои на петна, пропелери. Ако го срещнте някъде да ме информирате, ако имате добрина. Моторът се казва 6BPK - 1006574, за добра информация + бонус от мен, благодаря. Откраднаха ми го на 25.11.14та от лодката ми до домът ми в с.Кранево до Албена.

• 0

#2 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 30 януари 2015 - 21:38

Здравейте Колеги, от днес и аз съм с вас. Съжалявам за това, че започвам така, но моля, бихте ли ми помогнали да открия откраднатият ми извънбордов двигател Yamaha 20 коня, дълъг ботуш, 4 такта? Ботушът е изпръскан със защитен спрей и стои на петна, пропелери. Ако го срещнте някъде да ме информирате, ако имате добрина. Моторът се казва 6BPK - 1006574, за добра информация + бонус от мен, благодаря. Откраднаха ми го на 25.11.14та от лодката ми до домът ми в с.Кранево до Албена.

Колега с удоволствие бих ти помогнал,ако мога.В този форум на дали ,ще се появи подобна обява на такъв артикул .

• 0

#3 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 30 януари 2015 - 21:49

Разделих темата на две за да може да се види от повече хора. Колега пожелавам ти успешно намиране на двигателя.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми