Към съдържанието

Снимка

Състезания сезон 2015 .Суки леик

• Регистрирайте се за да отговорите
74 отговора на тази тема

#21 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 17:38

А относно проблемите по време на състезание могат да се избегнат.След ,като е ясно дати пари и условия ,може да се поканят само отбори ,които с времето са се доказали ,че са коректни .Вече много водоеми практикуват така и се получават добри мероприятия :aad:

• 0

#22 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 30 януари 2015 - 13:51

Що пък няма да си състезател бе Венци

• 0

#23 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 30 януари 2015 - 20:14

Що пък няма да си състезател бе Венци

Не е моето призвание :aad:

• 0

#24 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 30 януари 2015 - 21:46

Не е моето призвание :aad:

Венци състезател, Венци състезател. :)
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#25 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 31 януари 2015 - 07:40

Де бе Венци колко пъти си бил състезател сега кво ти става?Да не би да ставаш шеф готвач на събитието
  • 0

#26 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 14:10

Епа за тоз модел на състезание на Сукито си говорим вече няколко годин. И без друго си участваме саде свои, както на състезанията така и на банкетите....

Естественно, че състезанието няма да е по международните правила, но както писа и адаша, най-важното при такова мероприятие, е таксата и след това датите и участниците. По-навреме да се почне подготовкат та да стане работата.Ще нахвърлям няколко виждания:

1. Таксата за мероприятието може да не бъде толкоз висока поради факта, че може да не се дават награди за всеки от кръговете

2. В началото да се изготвят таблици за цялото мероприятие и само да се нанасят данни от началото до края, като се предвидят и блонуси, както и санкции

3. Всеки отбор да има и предвиден поне един резервен играч, който да има право да сменя титуляра във всичко

4. Ясно да се изпише регламента за захранка и начините за такава

5. Задължително да се проведе кратко събрание на желаещите, което да прерастне в банкет, на който да се обсъди идеята.

6. Ако може сектора ни с дофтора да е между този на адаша и Радостинката.................................

• 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#27 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 17:23

Краси по предложение под номер 5 напълно съм съгласен :aad:

• 0

#28 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 18:31

Има го този формат и на друг язовир и до колкото съм запознат,вече 2г. се провежда.Иначе си прав,че ще е интересно в 3 различни сезона,тогава,ще се видът и уменията на отборите ,защото го има и факта късмет на жреби и тн.за едно състезание :aad:

А как го правят на другите места? Вероятно в началото организаторите са си патили, до де го докарат до сполучлив вариант. Мисълта ми е да не откриваме топлвата вода. Да видим как го правят, да видим какво може да се доразвие и подобри и т.н.

• 0

#29 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 19:53

А как го правят на другите места? Вероятно в началото организаторите са си патили, до де го докарат до сполучлив вариант. Мисълта ми е да не откриваме топлвата вода. Да видим как го правят, да видим какво може да се доразвие и подобри и т.н.

Повечето участници в състезателни риболов се познават,с годините се вижда ,кои е коректен.

На суки има един формат,които се нарича селско състезание ,където дори и сектори не се правят.Определят се преди състезание и не се нарушават,но там сме 90% познати,по тази начин може да се направи и подбора на подобно мероприятие yallahweb.com(18)

• 0

#30 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 20:00

Лошото е че когато не е "селско" протича по съвсем друг начин. обикновено когато е уж квалитетно състезание винаги има по нещо.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#31 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2015 - 20:41

Лошото е че когато не е "селско" протича по съвсем друг начин. обикновено когато е уж квалитетно състезание винаги има по нещо.

Значи формата се провежда ,под ''селско'' с минимална такса .3 състезания без награди през първите 2 а на третото банкет и награден фонд символичен и купи,и медали sm_alkashi.gif Приемат се и други предложения.Колкото повече мнения, толкова можем да направим по добро мероприятие.

• 0

#32 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2015 - 04:02

Предлагам минимална такса минимални награди + банкет.
  • 0

#33 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2015 - 11:24

До тук Пацик добре, от името на нашият колектив /отбор/ подкрепяме, даваите да караме нататък.

Да потвърдят изпърво мераклиите, че ми се чини че няма да стигне язовира за мераклии, па после помежду си ще направим условията и датите.

За събранието по т.5 не се отказвам, а настоявам.......

• 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#34 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2015 - 06:18

Предлагам да започнем от събранието. :)
  • 0

#35 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2015 - 16:45

Епа нали за това става дума бре дружината, па тези дето идат те и ще си решават как да действат. Иначе има да си пишем по клавиатурата до второ пришествие.

• 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#36 OFFLINE   monkey

monkey

Майстор на спорта

• Потребители
  • 315 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 04 февруари 2015 - 17:31

3 съатезания и само един банкет?
  • 0

#37 OFFLINE   L200

L200

Майстор

• Потребители
  • 141 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2015 - 10:55

Чета нещо за събрание .. айде, че имам да нося бутилки с неправилна форма, като компенсация от пропуснатия последен банкет.

• 0
CENTURY NCS 3.65/3.25 lb., DAIWA TOURNAMENT S 5000T, ACE i-3, FOX and TRAKKER MODEL..

#38 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2015 - 11:05

Пацика да казва датата и да действаме :aad:

• 0

#39 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2015 - 11:09

Ей дружина,

Митака е интелигентен и разумен човек, така че слушайте го какво ви казва.......

предлагам още в самото начало на март, веднага след празниците да се сбираме и да действаме.

А за последния банкет Митаче, не съжалявай братле, нищо ново, освен прижолите и надениците, прасето и мезетата и НИЕ, героите. yallahweb.com(46) yallahweb.com(46) yallahweb.com(46) oops.gif

• 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#40 OFFLINE   Lacho

Lacho

• Потребители
  • 601 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2015 - 14:12

Насрочвайте дата за СЪБРАНИЕТО sm_alkashi.gif ,че и аз имам да черпя за едно скорошно събитие yallahweb.com(46)

Прикачен файл  AniLacho-396.jpg   102,39K   47 Брой сваляния

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми