Към съдържанието

Снимка

Състезания сезон 2015 .Суки леик

• Регистрирайте се за да отговорите
74 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 23 януари 2015 - 21:05

Имам идея,за сезон 2015 г. Да се организира турнир Суки леик 2015.Турнирът ,ще се състои от 3 състезания през сезона,като ,за пример давам 3 месеца през годината ,маи,юли,и септември .Какво мислите ,може ли да се осъществи едно такова мероприятие .Не съм го обсъждал с Админа и ,за това го задавам като въпрос към всички а не ,като дадено мероприятие. Идеята ми да се направят 3 състезания ,за годината и след последното да се обяви победител от 3те състезания.Ако има интерес по тази тема ,мисля,че може да се определи и цена за участие на отбор и наградите.Подчертавам,че не съм говорил с Пламен и нека да ме извини,ако не намира идеята за възможна .Благодаря предварително,за вашето мнение ;)

• 0

#2 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 23 януари 2015 - 23:11

Звучи добре. Три състезания в месеци, когато шаранът има различно поведение... Ще е интересно, поне за мен. Определено ще е по-трудно за организиране.
  • 0

#3 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 23 януари 2015 - 23:15

Не съм чувал за друго такова. Новаторско е. Едни голямо БРАВО за идеята.
  • 0

#4 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 24 януари 2015 - 18:34

Не съм чувал за друго такова. Новаторско е. Едни голямо БРАВО за идеята.

Има го този формат и на друг язовир и до колкото съм запознат,вече 2г. се провежда.Иначе си прав,че ще е интересно в 3 различни сезона,тогава,ще се видът и уменията на отборите ,защото го има и факта късмет на жреби и тн.за едно състезание :aad:

• 0

#5 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 25 януари 2015 - 18:37

Супер идея Венци....участвам..... sm_alkashi.gif

• 0
Качена снимка

#6 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 25 януари 2015 - 18:47

Шефа трябва да си каже тежката дума yallahweb.com(18)

• 0

#7 OFFLINE   Lacho

Lacho

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 601 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 25 януари 2015 - 19:20

Страхотна идея. Аз съм за,

• 0

#8 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 25 януари 2015 - 20:55

Ами знам ли какво да кажа трябва да се помисли върху предложението. Няма да е толкова лесно защото все пак са три състезания хората трудно ще се съберат за три състезания. Едни на работа други на почивка но все пак може да се получи. Много ще е важен избора на самите дати.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#9 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 25 януари 2015 - 22:41

Ами знам ли какво да кажа трябва да се помисли върху предложението. Няма да е толкова лесно защото все пак са три състезания хората трудно ще се съберат за три състезания. Едни на работа други на почивка но все пак може да се получи. Много ще е важен избора на самите дати.

Може да има отбори заместващи, основните при не възможност за явяване.Все пак това е една идея ,която трябва добре да се обмисли .Формата може да се проведе,като приятелски формат със символична такса и награди ,което според мен е по добрият вариант а другият с висока такса и голям награден фон,все пак това е едно предложение ,което трябва добре да се обмисли и да се избере ,най добрия вариант ,за това,ще е полезно всеки да изрази мнение,какво мисли.

п.п. Формата може да се състои и 2016 г. но да е изпипан от всякъде ,за това,ще е полезно всяко едно мнение sm_alkashi.gif

• 0

#10 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 26 януари 2015 - 18:07

Според мен трябва да се помисли и за оценяването. Трябва да е различно във всеки от етапите. Едно е да се лови в месеци, когато рибата не е толкова активна, друго е, когато е най-активна.

Ако примерно, април месец (или когато е там 1-вата дата), отбор хване една риба, трябва тази една риба да има тежест в крайното оценяване, защото  хващането и е по-трудно. 

• 0

#11 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 26 януари 2015 - 18:12

По този начин ще се увеличи конкуренцията.

• 0

#12 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 28 януари 2015 - 08:58

Трябва всичко добре да се обмисли още от самото начало. Малка такса с купи и символични награди. Голяма такса и първия взима всички. Не са малко нещата за обмисляне. Датите също ще са много важни. Приемат се предложения и мнения.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#13 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 28 януари 2015 - 20:14

Пацик напълно съм съгласен,че трябва добре да се обмисли.За това ,ще призова ,за подкрепа от всички.Може да се направи анкета,където всеки да гласува и да изберем ,най добрият вариант :?:

Като пример мога да дам няколко варианта и да ги обсъдим.

Вариант 1 състезание с минимална такса + спонсори .Провеждано пролет и есен,48ч.или72ч,

Вариант 2 минимална такса спонсори,и период пролет ,лято ,есен 48ч.или72ч.

Вариант 3 по голяма такса+спонсори, провеждане на 3 състезания ,за 3те .сезона с продължителност 72ч.голям награден фонд :?:

Ще съм ви благодарен на всички да изразят своето мнение :aaz:

• 0

#14 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 03:55

Ще се опитам да направя темата като анкета и всеки да даде своя глас.
  • 0

#15 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 10:17

Браво и аз ще участвам.Според мен средна такса е най добре да не стане селската работа.Таксата за трите състезания се заплаща преди турнира,за да може после ама аз се отказвам и проваля на всички идеята.Отбор да се регистрират кой ще могат да участват през турнира ,примерно 4 човека като на състезание да са 2-ма играчите с право на подмяна на 1 по време на състезанието.Спонсорите са добре дошли винаги но наградния фонд да се раздаде накрая на турнира.Като по време на състезанието се обявяват какви са наградите от спонсорите .Класирането ще се брои според трите състезания.Провеждането съобразено със миграция на рибата като 1 -то да е след размножителния период задължително.Те това е ,ядене и пиене след турнира (банкетче ) със събрани средства от участниците и заявка за това какво да има на масата.Време има до тогава .Продължителност на състезанията да е според сезоните от 72ч до 48ч според сезона.Те това е от мен .Участвам но датите да се кажат до 1м примерно всеки да си направи сметка.

• 0

#16 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 10:22

Пацик напълно съм съгласен,че трябва добре да се обмисли.За това ,ще призова ,за подкрепа от всички.Може да се направи анкета,където всеки да гласува и да изберем ,най добрият вариант :?:

Като пример мога да дам няколко варианта и да ги обсъдим.

Вариант 1 състезание с минимална такса + спонсори .Провеждано пролет и есен,48ч.или72ч,

Вариант 2 минимална такса спонсори,и период пролет ,лято ,есен 48ч.или72ч.

Вариант 3 по голяма такса+спонсори, провеждане на 3 състезания ,за 3те .сезона с продължителност 72ч.голям награден фонд :?:

Ще съм ви благодарен на всички да изразят своето мнение :aaz:

Аз лично не мога да определя кой вариант е по-добре, защото незнам какви са разходите и усилията да се организира едно състезание. Според мен, тук Пламен трябва да си направи сметката и да каже.

• 0

#17 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 11:38

А за организацията мен ако питате някой друг да се заема щото все има недоволни и после все Пламен им е виновен.Венци разчопли той да е главния.Иначе класирането да става по точки например  ,класиралите се от 1 до 6 място получават брой точки който накрая се сумират.

• 0

#18 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 12:36

Също и флеърплея да се спазва такива неща като хранене с пясък и баластра нищо ,че не е забранено но да се наказват с дисклалифициране не някой да опъват нервите на другите.С две думи да се напишат черно на бяло защото 3 състезания няма да са за кеф а за класиране.Ако е едно селско както му викаме такива проблеми няма.

• 0

#19 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 29 януари 2015 - 17:28

А за организацията мен ако питате някой друг да се заема щото все има недоволни и после все Пламен им е виновен.Венци разчопли той да е главния.Иначе класирането да става по точки например  ,класиралите се от 1 до 6 място получават брой точки който накрая се сумират.

Краси,със всичко съм съгласен освен с едно,в качеството на какъв ,аз да съм организатор.Нито съм вносител нито производител :!:

Не бягам от отговорност,затова още сега ти казвам,че аз няма да участвам на състезанието,като състезател,но,ще се опитам да помогна с намиране на повече спонсори и дори като съдия 122.gif

• 0

#20 OFFLINE   Todor Teodoshev

Todor Teodoshev

Новак

• Потребители
  • 325 Мнения:
  • Град:Assenovgrad
  • Интереси:carp fishing , ski

Публикувано 29 януари 2015 - 17:32

Добре звучи, ако се състои подобно състезание ще участвам. Също така ще помогна по организацията с каквото мога !
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми