Към съдържанието

Снимка

Запазване на място на водоема.

• Регистрирайте се за да отговорите
37 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3658 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 10 юли 2014 - 08:38

От другата седмица ще може да се запазват места на водоема. Място може да се запазва само до петък на обяд. За празничните дни нямаме идея все още как да става затова ще очакваме предложения. После ще направя и една карта със бараките на язовира. Другото интересно нещо е че когато сте за повече от два дена ви се полага един безплатен. Пример идвате за 48 часа може да останете 72 идвате за 72 часа може да останете за 96 часа.

• 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#2 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 11:24

Браво Паци,крайно време беше sm_alkashi.gif

• 0

#3 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 10 юли 2014 - 11:46

Браво Паци,крайно време беше sm_alkashi.gif

Това е супер ЕВАЛА.... sm_alkashi.gif

• 0
Качена снимка

#4 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 12:07

Благородно завиждам на този дето може да остане по-вече от 48 часа и то през седмицата деа.

• 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#5 OFFLINE   Lacho

Lacho

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 601 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 10 юли 2014 - 17:46

Прекрасна идея 122.gif .

• 0

#6 OFFLINE   Васил

Васил

Майстор

• Потребители
  • 146 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 21:03

Другото интересно нещо е че когато сте за повече от два дена ви се полага един безплатен. Пример идвате за 48 часа може да останете 72 идвате за 72 часа може да останете за 86 часа.

Браво Пламка, супер идеа

Да не би да е грашка това 86 часа?

• 0

#7 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3658 Мнения:

Публикувано 11 юли 2014 - 06:23

Да моя е грешката 96 часа ще я поправя.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#8 OFFLINE   ivaylo.filipov

ivaylo.filipov

Новак

• Потребители
  • 6 Мнения:

Публикувано 11 юли 2014 - 09:19

Ако измислите и някакъв начин за събота и неделя да може да се запазва ще е супер. 

• 0

#9 OFFLINE   sharanabatko

sharanabatko

Новак

• Потребители
  • 15 Мнения:
  • Интереси:CarpFishing

Публикувано 11 юли 2014 - 10:36

Може ли да кажете някакъв номер ?

• 0

#10 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3658 Мнения:

Публикувано 11 юли 2014 - 15:50

Така написал съм от другата седмица нека не поставяме и мене и пазача в неловко положение. Нека дам едно уточнение за петък след обяд, събота и неделя места не могат да се запазват. Още не сме дообмислили схемата и зато ви моля нека не избързваме. Приемат се предложения. Номер на който ще може да се запазва място ще бъде публикуван. Място ще се запазва като си кажете името и телефона.
  • 0

#11 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 11 юли 2014 - 17:28

Здравейте,

Не съм писал до сега във форума, но го следя с голям интерес. Доста неща научих, за което съм искренно благодарен на всички Вас.

Имам предложение...

Защо не използваме някой безплатен продукт като:

http://www.planyo.co...hp?calendar=161

Това е демо, което показва  как може да се използва приложението. Слагат се снимки на всяко бунгало, натиска се на ден, въвеждат се идентификационни данни, като имена и телефон и готово.

Има вероятно стотици такива приложения.

Ако някой не може да се оправя с такива приложения, звъни по телефона и данните му се записват.

• 0

#12 OFFLINE   vencicarp

vencicarp

Венци не е новак

• Модератори
  • 408 Мнения:

Публикувано 11 юли 2014 - 17:39

Здравейте,

Не съм писал до сега във форума, но го следя с голям интерес. Доста неща научих, за което съм искренно благодарен на всички Вас.

Имам предложение...

Това е демо, което показва  как може да се използва приложението. Слагат се снимки на всяко бунгало, натиска се на ден, въвеждат се идентификационни данни, като имена и телефон и готово.

Ако някой не може да се оправя с такива приложения, звъни по телефона и данните му се записват.

Това изглежда добре колега, интересно предложение :aad:

Пиши по често ето,че си полезен.Това се отнася и ,за други колеги.Пишете ,споделяйте нали затова е този форум 122.gif

• 0

#13 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3658 Мнения:

Публикувано 15 юли 2014 - 15:35

Здравейте,

Имам предложение...

Доста добро предложение. Ще трябва да се помисли върху него. Аз също ти предлагам да се включваш по често с писането.

• 0

#14 OFFLINE   Filioady

Filioady

Майстор

• Потребители
  • 116 Мнения:
  • Интереси:риболов футбол

Публикувано 15 юли 2014 - 21:47

Супер звучи всичко !!!!

• 0

8271889.jpg

#15 OFFLINE   harigt

harigt

Напреднал

• Потребители
  • 33 Мнения:
  • Град:Пазарджик

Публикувано 05 август 2014 - 11:00

Здравейте колеги,до сега не съм имал късмета да посетя този прекрасен водоем-надявам се и това да стане в най-скоро време,но това не ми пречи да влизам почти всеки ден в сайта и да се наслаждавам на улова на колегите icon3 .Във форума има интересни неща и теми от които всеки може да научи нещо ново.Конкретно по темата-мен лично много би ме улеснило ако има карта на водоема със обозначените сектори на нея както беше обещал Пламен.При евентуалното ми пристигане това би ме улеснило в избора на место на водоема.Подкрепям идеята всеки да споделя риболова си със снимки и репортажи,монтажи и стръв,за да си "сверяваме часовника"от време на време.Дано не съм ви досадил със многословието си-пожелавам на всички успех и на слука sm_alkashi.gif

• 0

#16 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3658 Мнения:

Публикувано 05 август 2014 - 17:41

Тези дни ще бъде готова системата за онлайн резервация на местата. За момента не сме измислили още дали ще е с първоначално заплащане през epay,easypay,банкомат и банкова сметка или ще бъде само чрез попълване на имената и телефонен номер. Ако е само с имената и телефония номер и човека не дойде на водоема няма да има право втори път да запазва място. Това е сега съвсем сурова информация. Очаквайте подробности за системата.

• 0

#17 OFFLINE   kgp68

kgp68

Майстор на спорта

• Потребители
  • 340 Мнения:

Публикувано 06 август 2014 - 10:14

Не се ли плати нищо няма да стане ,всеки има карта в джоба с която ако се направи ще може да си плати онлайн.И при мен често запазват час и не идват това си ни е в кръвта.

• 0

#18 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 06 август 2014 - 14:04

Прав е Краси....запазваш плащаш и това е... yallahweb.com(18)

• 0
Качена снимка

#19 OFFLINE   stoyan

stoyan

Напреднал

• Потребители
  • 37 Мнения:

Публикувано 06 август 2014 - 14:53

За съжаление има недоверчиви хора, които не желаят да плащат по електронен път.

Не случайно електронните магазини в България разчитат на наложен платеж при пристигането на куриер.

Има и доста хора, които не разполагат с компютри или незнаят как да платят по електронен път.

• 0

#20 OFFLINE   L200

L200

Майстор

• Потребители
  • 141 Мнения:

Публикувано 06 август 2014 - 16:36

Пламене, пуснете задължително предварително плащане при резервация.

Примерен вариант без плащане :

Запазвам си място за след 10 дни, регистрирам се като Петър Петров и давам някаква предплатена карта и когато дойде времето не идвам. 

Следващия път се регистрирам като Петър Георгиев и пак така.

По тази схема конкурентите на едни познати ( за съвсем друг тип услуга ) им правиха кухи резервации с измислени имена.

Наложеният платеж се е наложил за електронните магазини в България по друга причина  ;)

• 0
CENTURY NCS 3.65/3.25 lb., DAIWA TOURNAMENT S 5000T, ACE i-3, FOX and TRAKKER MODEL..

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми