Към съдържанието

Снимка

Състезание на Суки лейк - онлайн

• Регистрирайте се за да отговорите
46 отговора на тази тема

#41 OFFLINE   L200

L200

Майстор

• Потребители
  • 141 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 03 юли 2012 - 21:57

С малко закъснение, но..
Анита, благодаря ти за подкрепата :wub: .

За мен то протече интересно и на моменти доста напрегнато. В първите два-три часа след старта, доста преди първата риба на Пит и Достин sm_alkashi.gif , закачихме един амур около 7 - 8 кг. За нещастие се беше оплел в маркера и след 3 - 4 неуспешни опита да влезе в кепа, оплете всички въдици и се откачи. Но това страшно надъха съотборника ми. Синът ми за първи път беше на риболов и съм много щастлив, че се реши да дойде.
В събота от дистанция 60-70 метра, извадихме един амур 9.50 и едно шаранче 2.30. От събота вечер до края на състезанието, всички въдици бяха на около 15 - 20 метра от брега. От тази дистанция в неделя, около 40 мин. преди края на състезанието ( и премерен 10 мин. преди края), се показа и черешката на тортата - шаран 12+. Както ние, така и всички дошли приятели от съседните сектори мислехме, че е поне 18+, но и тези килограми ни изтреляха на 3то място.
На повечето отбори разликите бяха малки и една сериозна риба, променяше много.
Тактиката ни се оказа и доста по различна от всички съседни сектори. Хранихме регулярно само с най-голямата ракета на NASH с царевица, жито и коноп ( общо над 40 кг. ) и само около килограм топчета, за да се научи съотборника, как се използва кобра.

И като нямаше знаме СукиКарп II, развявахме кепа.
  • 1
CENTURY NCS 3.65/3.25 lb., DAIWA TOURNAMENT S 5000T, ACE i-3, FOX and TRAKKER MODEL..

#42 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 04 юли 2012 - 08:18

Евала, пичове сте...страхотно състезание направихте, напълно заслужавахте място в призовата тройка.... 122.gif 122.gif 122.gif
  • 0
Качена снимка

#43 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 04 юли 2012 - 09:43

Браво Митко, дал си всичко от себе си, но би могъл да избегнеш грешките си!Надявам се си извадил изводи!

+1 от мен!
Честито 3-то място! sm_alkashi.gif
  • 0

#44 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 04 юли 2012 - 09:44

Браво Митак,
много се радвам за теб и най-вече за съотборника (няма по-голяма радост наследника на наследи и хобито - при мен не се получи). Доказваш истината, че с упорство се постига всичко. Жив и здрав и ти и момчето ти , че имаме още бая "работа" за вършене.
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#45 OFFLINE   L200

L200

Майстор

• Потребители
  • 141 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 05 юли 2012 - 15:27

ПРИЯТЕЛИ, благодаря Ви за добрите думи. sm_alkashi.gif
  • 0
CENTURY NCS 3.65/3.25 lb., DAIWA TOURNAMENT S 5000T, ACE i-3, FOX and TRAKKER MODEL..

#46 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 05 юли 2012 - 22:10

Това, че си бил с точно този съотборник е най-прекрасното от всичко - донесли сте си късмет! Още веднъж : Браво и на двама ви! И другият път ще вдигнете и най-голямата купа - сигурна съм! yallahweb.com(46)
  • 0

#47 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 05 юли 2012 - 22:22

ПРИЯТЕЛИ, благодаря Ви за добрите думи. sm_alkashi.gif

Митко честита заслужена победа, мисля че само с това Благодаря едва ли ще се разминеш така че се стягай. sm_alkashi.gif sm_alkashi.gif sm_alkashi.gif
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми