Към съдържанието

Снимка

Закъснялият поздрав към Анитка

• Регистрирайте се за да отговорите
3 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 25 юни 2012 - 08:20

За съжаление голям зор с тоз форум и не можах да кача поздрава за Анито, та сега му доде реда.
Спициално поздравявам Анито за изключителната потдръжка към отсрещните сектори, то затова и момчетата дръпнаха резко в последния момент след като са им пеяли вечерта....
Само не можах да разбера поради каква причина сладурче, не доде сутринта при нас защото Вирбела каквото обещае -изпълнява.....

Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#2 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 25 юни 2012 - 08:57

Само може да съжалява, палачинките бяха уникални....и аз бях там и аз ядох....че и за още питах....Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
  • 0
Качена снимка

#3 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 25 юни 2012 - 10:37

А с какво са намазани? pleasantry
  • 0

#4 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 25 юни 2012 - 16:06

Ехеееее...Знаех си аз, че е имало палачинки! :wub: Колко народ отиде към вашия сектор и колко дойде към нашия от към вас....Все питам аз : Virbela правил ли е палачинки? Всеки мълчи и вдига рамене! Скрили са значи yallahweb.com(90) и тайничко са похапнали :aad: ! Но нищо...не се сърдя - ще има и други състезания! Все ще се доредя и аз! :beach:
Днес е най-тъжният ден в живота ми...сбогувах се с най-голямата и най-чистата си мечта! И влизам да почета тук и.....виждам icon3 тази тема! Вижте, момчета, може и да не му е тук мястото, но пък ще си кажа: Разплакахте ме! Благодаря ви, че ви има и сте точно такива каквито сте! sm_alkashi.gif
А на Virbela стискам силно ръката: Най-много уважавам истинската мъжка дума - казана веднъж завинаги се спазва! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми