Към съдържанието

Снимка

Състезание на Суки лейк

• Регистрирайте се за да отговорите
88 отговора на тази тема

#21 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 31 май 2012 - 19:12

...разрешително да плувам в язовира! sm_alkashi.gif sm_alkashi.gif sm_alkashi.gif

Аууу, ще минеш ли от време на време да ми наглеждаш стръвтта? Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
  • 0

#22 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 31 май 2012 - 19:35

Аууу, ще минеш ли от време на време да ми наглеждаш стръвтта? Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Твърдо "ЦЪ"! Ти си от противников отбор! Само ще прибутвам Спасуна към нашите! yallahweb.com(113) yallahweb.com(113) yallahweb.com(113)
  • 0

#23 OFFLINE   Martin-Cyprus

Martin-Cyprus

Майстор на спорта

• Потребители
  • 155 Мнения:
  • Град:Ларнака о.Кипър

Публикувано 31 май 2012 - 19:41

Здравейте на всички.Така като гледам се заформя едно от най-хубавите приятелси състезания.Пожелавам на всички незабравими емоций и само рекорди.Искам да попитам за догодина ако ще се планува състезание от този род дали може да е през месец август.С голямо удоволствие ще се присъединим ако е възможно.За наше съжаление това е единствения месец когато имаме повечко отпуска и за това неможем да присъстваме на сегашното.С пожелания за много УСПЕХИ на всички и весело изкарване.Ще чакаме сников материал.Поздрави от о.Кипър sm_alkashi.gif .
  • 0

#24 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 01 юни 2012 - 08:38

Марти, братле
не се притеснявай, ела си на мероприятието, па дофтора ша си те прегледа как си требе oops.gif и ша ти даде болничен. Па то вервам и на острова важи таз работа с болничните я.

Към Анито: спешно търсим с дофтора, писар за карето дето се заформя, че га ловим риба и мааме карти, не моем да пишем...
а га пиеме, не можем пи без мезе, оти ни болат забите. (за писара осигуряваме пълен комфорт - без баране под масата де sorry )
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#25 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 01 юни 2012 - 10:02

yallahweb.com(113) Ииииииии...Все се надявах да мине без такива подмятания, но пък го очаквах! yallahweb.com(113)
Към Virbela: Че съм жена - жена съм! Но пък не съм от тези, дето държат молива - козовете в ръката ми отиват повече! sm_alkashi.gif Относно комфорта: доста добър учител имам - дискомфорта ми е естествено състояние и в него плувам в свои води! yallahweb.com(46) И само не разбрах (може би е от боята за коса): Кой кого ще бара под масата? Ако притеснението е, че ще съм аз: НЯМА страшно - чужди мъже не барам! А ако е обратното: Ще останеш изненадан това нежно същество от снимките колко железни т..... може да покаже в такива ситуации! sorry yallahweb.com(113) И накрая: Ще ловим ли шарани и ще правим ли състезание или.......???? ;) :D ;)
  • 0

#26 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 01 юни 2012 - 10:39

Ани,
мисля неправилно си ме разбрала драга. Те ти една снимка от състезанието на яз. Каламица, къде дофтора разработва новата схема за ловене на шарани......а дамата е съпругата на главния съдия !!!!
Публикувано изображение

така, че за желязо, и секакви други сплави и дума да не става. Ние с дофтора сме нежни души и сме си "безопасни игли", е по време на състезания де.
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#27 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 03 юни 2012 - 07:22

Еееееееееееее...Хайде де - голямо мълчание настана тук! yallahweb.com(113) Никой ли няма да сподели някоя уловиста тактика????? yallahweb.com(113) Издайте се де! Какво толкова, нали сме си само наши хора ;) !
  • 0

#28 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 03 юни 2012 - 10:53

Чакам да кажеш първо с какъв бански ще си за да те разпознавам, че си от противниковия отбор! :crazy:
  • 0

#29 OFFLINE   Anita

Anita

Майстор

• Потребители
  • 149 Мнения:

Публикувано 03 юни 2012 - 22:09

yallahweb.com(113) Че кой ще носи бански, Cuceeeeeeeeeeee.........Банските са за аматьори!!!! yallahweb.com(113)То май само твоя отбор е по бански - няма страшно ще се отличаваш! yallahweb.com(113)
  • 0

#30 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 04 юни 2012 - 10:52

Ко стаа бре? Ша има ли мероприятие или не, че нещо се затиши работата.
Пламене, кога ша са сбират и къде парите бре - то туй най-важното, щото разчитам и ягнетата да пасат край водоема, както се озеленинло.....
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#31 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 04 юни 2012 - 10:59

Ще има разбира се как няма да има. Парите ще ги събираме на язовира.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#32 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 07:54

Абре организатора,
давай регулярно информация за гьола бре. Раниш ли рибите, разхождаш ли ги редовно, сменяш ли памперсите. Нищо не пишеш. Да не мрежариш тайно, та да нема риби за състезанието бре айдук ? Ша береш ядове ми се струва yallahweb.com(100)
Ще има ли някаква организация за ядене и пиене, че да знам да носа ли и какво.
Как ще бъдат 12те сектора и кой си ни запазил с дофтора бре? После да нема sorry
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#33 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 05 юни 2012 - 09:00

Паци я кажи верно как ще са секторите...Публикувано изображение
  • 0
Качена снимка

#34 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 15:21

Така бяха секторите през септември 2010 г.
Публикувано изображение
Предлагам да се започне на обратно!По посока на часовниковата.... Публикувано изображение
Па нека Пламката ги разпредели от 1 до 12 !
  • 0

#35 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 15:54

Па то при тая ситуация 12 и 13 са си директно при скарата и хладилника, екстра сгода, кво фанат тия от секторите одма на скарата и докато е топла рипката директно по секторите. Какнво по-сгодно от това.
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#36 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 16:16

Предполагам че секторите ще ги направим 6 от едната страна и 6 от другата. Като в момента във ВИП зоната са си направени почти, разбира се ще сложим и допълнително ленти за да се вижда посоката на сектора. Днес поръчахме и купите така че спокойно. Ако искате по- специален банкет трябва да се разберем иначе някое друго кифте и бира и готово.
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#37 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 17:35

И аз така си знаех, че ще ги разпределиш 6 от едната и 6 от другата!
Но нека да кажете ще има ли разместване на точките по картата?
Да кажа само, че сектори 8 и 9 бяха добре,само 11 леко пресичаше сектор 10(посоката му беше точно срещу сектор 6), нататък не ги знам дали се пречеха, но мисля 12 и 13 да се обединят в една точка, като посоката на сектор 11 ще се насочи малко по в дясно(срещу 5)!
А останалите 4,5,6 и 7 мисля са добре,само 1,2,3 да се разделят на 2 точки!

Разбира се ако всички сте съгласни,това беше моето предложение!
Между другото кой ще е съдя? B)
  • 0

#38 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 05 юни 2012 - 17:43

Публикувано изображение
  • 0

#39 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 05 юни 2012 - 22:40

Публикувано изображение

Хаехахахаххаха вземи "Каубоя".....по корумпиран е...
.Публикувано изображение
  • 0
Качена снимка

#40 OFFLINE   virbela

virbela

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 06 юни 2012 - 07:48

Абре колеги, кво ви дреме за секторите, казвайте за банкета как ша действаме, че не остана време oops.gif
Съдиите ма кефят, не е лошо предварително да се уточни стъпката за наддаване та да не се губи време pleasantry
И предлагам да се направи предварителен график за посещенията, та да не настане убръкване щото я си представете, че Достинката и брат Пит се запътят към нашия сектор а ние с дофтора сме при Пламен, а той е отишъл при Сиско да си мерат топчетата, егати убръкването ще настъпи....
Иначе не е лошо да се направи и група по даставката на мекиците, та нема саде риби да ловиме, нали требе и сили да сбираме.
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми