Към съдържанието

Снимка

Cucko, Pit & Dostin

• Регистрирайте се за да отговорите
8 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:
  • Град:Костенец
  • Интереси:Риболов, ски, компютри

Публикувано 10 април 2012 - 14:54

Очаквам да споделите и с нас как премина и протече състезанието на Ряховски ливади. Достин и Пит се разминаха на косъм с купата но нищо другия път.

Публикувано изображение

Публикувано изображение
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#2 OFFLINE   cucko

cucko

Заслужил майстор на спорта

• Потребители
  • 1629 Мнения:
  • Град:Павликени
  • Интереси:Carp Fishing

Публикувано 10 април 2012 - 16:19

Неочаквано беше!
Рибите не бяха активни и каква е причината не можах да разбера!
Затова си останахме с чакането,последния ден извадих една шепа едни други топчета (няма да споменавам марка и аромат, за да не правя реклама Публикувано изображение -не се опитвайте,няма да ги познаете на кои ) на колегата да пробва и на тях се хвана един случаен гол шаран с едри люспи!
А иначе всеки ден имаше барбекю

Публикувано изображение
  • 0

#3 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 10 април 2012 - 16:45

Кажи нещо за тактиката какво направихте и на каква дистанция заложихте.
Публикувано изображение
  • 0

Посетете риболовни такъми и аксесоари от sukibaits.com ще намерите всичко за риболова.

#4 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 10 април 2012 - 17:38

Първо ловяхме малко по-навътре от снимката,поне с още 10 м.-там захраних основно първия ден!Следващия ден почнах да дърпам малко по малко към мен,докато колегата пък малко по малко тръгва навътре!На третия ден е по тази снимка защото Достин от ляво ми прави тапа Публикувано изображение Публикувано изображение и аз реших да дръпна още-дистанцията е точно 31-32м. ,а петното е преди 30 м. Публикувано изображение Но така и нямах удар,а колегата беше заложил вече на една въдица от ония ми ти топчета и хвана в 2:30 ч. шаран,след това заредил и другата от същите,а аз се надявам още малко да потърпя до към 4:30 ч. не издържах извадих да сменя стръвта от ония ми ти топчета и заметнах на максимална дистанция за да подмина петното на Достин и така направихме 4 въдици заложени с еднаква стръв и пва... а до края нищо не се случи heat.gif
  • 0

#5 OFFLINE   Dostin

Dostin

Модератор

• Модератори
  • 1001 Мнения:
  • Град:София Банишора
  • Интереси:CarpFishing & Beer

Публикувано 10 април 2012 - 21:20

А бе играли сме добро ама.....рибата просто не беше пред нас...и до самият край не можахме да я вкараме пред нас.....явно още опит ни липсва, поне това си е лично мое мнение за нашият отбор...все си мисля, че можехме да сме по напред в класирането, но все малко нещо не ни достига....а бе няма да е все така.....имахме една откачена риба, един 5 кг. сом....просто мал шанс, да вземем една купа и от там...изводите сме си ги направили, капитана е взел кардинални решения за следващото ни участие....
Сиско Благодаря ти и за топчетата, и за това, че ни даде да ползваме BBQ-то....страхотни пичове срещнахме там.....с най- добри спомени сме от Ряховските Ливади....
  • 0
Качена снимка

#6 OFFLINE   pgplamen

pgplamen

Administrator

• Администратори
  • 3659 Мнения:

Публикувано 10 април 2012 - 21:35

Лошо, лошо на състезание винаги нещо се обърква. Другия път ще стискаме повече палци.
  • 0

#7 OFFLINE   virbela

virbela

Заслужйл майстор на спорта

• Потребители
  • 1099 Мнения:

Публикувано 11 април 2012 - 09:51

Сиско последните дни е метал на топчета ......нафталин, та да не одат рибите към БратПит и Достинката pleasantry pleasantry pleasantry
обаче Васето е заредил с новите продукти и yallahweb.com(100) yallahweb.com(100) yallahweb.com(100)
а за масата винаги ми е било приятно да гледам Сиско как я реди и гласи, грешка няма.
Само не разбрах Васето накъде се е запътил със синьото тубе, вероятно за "светена вода" sheikh.gif sheikh.gif sheikh.gif
  • 0
Нека дуе, нека вее
ич през .я мен ми нее.

#8 OFFLINE   piit

piit

Майстор

• Потребители
  • 97 Мнения:

Публикувано 12 април 2012 - 21:30

Сиско последните дни е метал на топчета ......нафталин, та да не одат рибите към БратПит и Достинката pleasantry pleasantry pleasantry
обаче Васето е заредил с новите продукти и yallahweb.com(100) yallahweb.com(100) yallahweb.com(100)
а за масата винаги ми е било приятно да гледам Сиско как я реди и гласи, грешка няма.
Само не разбрах Васето накъде се е запътил със синьото тубе, вероятно за "светена вода" sheikh.gif sheikh.gif sheikh.gif

хахах не бе Краси черпрхме с ракийка на банкета.Ама неможаха да я пийнат и си я прибираме.
Абе Цуци ти що не каза че има такива салати при вас?Ще ти дърпам ушите ей
  • 0

#9 OFFLINE   cucko

cucko

• Потребители
  • 1629 Мнения:

Публикувано 13 април 2012 - 12:49

Имаше 3 кутийки салати,а успяхме само половината да изядем,чудех се какво да я правя, следващия път ще раздавам, че от много пържоли не мога да си намеря място heat.gif
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Посетете Най добрия риболовен магазин sukibaits.com голямо разнообразие на риболовни такъми